Fast Charging Charger for iPhone X/XS/P20/MIX 2/6
Mobile Phone Chargers
Brand: Bakeey
Product Introduction
Introducing a powerful charging solution that keeps you powered up and always connected.
This fast charging charger features an 18W USB Type C PD port that ensures lightning-fast charging for your devices. With a plug that is compatible with the US socket, this charger is ideal for those on the go.
The compact and lightweight design of this charger makes it easy to carry around, while its…
Does this help you choose?
Our verdict
Not reviewed yet.
Community Reviews
Be the first to write a review !
Related Products in Mobile Phone Chargers category
Stay powered up with this 20W charger that features both USB-A and USB-C ports for versatile c…
KUULAA 20W 2-Port USB PD Charger with GaN Tech
Stay powered up and keep your charge with this original fast phone charger. Designed with safe…
Fast Charge Adapter for OnePlus Phones
Introducing the powerful charging station that will keep your devices charged and ready to go.…
BlitzWolf® BW-S25 75W 6 Ports Desktop Charging Station Charger - PPS QC3.0, Fast Charging for iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/Samsung Galaxy Z Fold 4/S22 Ultra/MacBook Air/iPad Pro 2021
Keep your devices charged and ready to go with this powerful and budget-friendly desktop charg…
LDNIO 65W 4-Port USB PD Charger
Introducing the Pro Charger 2500W – the perfect addition to your charging needs. Whether you'r…
iPhone 11 Pro Max 13 Pro Charger - 2500W
Introducing a powerful and budget-friendly charger that will keep your devices charged and rea…
US Plug Wall Charger - GaN Tech Baseus GaN2 Pro 65W 3-Port USB PD Charger
Stay powered up and always connected with this high-quality fast charging cable. With 20W of t…
Fast Charging Cable for iPhone 12/12 Pro/12 Mini/P30/P40 - EU Plug
Introducing the BW-S 20 Wall Charger, the perfect accessory for your iPhone 13, 13 Mini, 13 Pr…
Samsung Galaxy Note S20/Note 10/Mate 40/Mi 10 Fast Charging Adapter for iPhone 13 13 Mini 13 Pro Max
The 8-port Socket from BlitzWolf is the perfect tool for keeping your charge, staying juiced u…
Fast Charger for iPhone 13 13 Pro Max 13 Mini - Fast 8-port Socket
Stay powered up with the BW-PC 2 Power Strip. This versatile charging station offers 8*AC & 4*…
Fast Charging Cable for iPhone 13 13 Pro Max 13 Mini - Fast Charging Port
The Bakeey 8-Port Charger is the perfect tool for staying juiced up. With a total output curre…
10W Wireless Charging Pad for iPhone 11 SE 2020 Huawei
Introducing a versatile and powerful charging solution for your devices - the 5-port USB charg…
5 Ports Fast Charging USB Charger for iPhone 8 Plus XS 11 Pro Huawei P30 Pro Mate 30 S10+ Note 10
Introducing the ultimate charging solution for all your devices - the 8-in-1 USB PD Charger. W…
150W 8-in-1 LED Display with 6 ports, USB PD, and dual 15W wireless charger - for iPhone 13 13 Pro Max, Apple Watch AirPods Pro, and Samsung Huawei
Introducing a powerful charging solution that keeps you connected on the go. The sleek and sty…
Dash Charger for OnePlus 8T/9 Pro/iPad Pro 2020/Air/Mi 10/P40
Stay connected and charged up with this powerful desktop charger. With multiple fast charging …
Baseus GaN3 Pro 65W Desktop Charger with AC Socket and Fast Charging Ports
Introducing a powerful and versatile charger that will keep your devices charged and always co…
Apple iPhone Charger - 35W GaN Wall Charger with Type-C & QC3.0 Port
Stay powered up with this versatile and compact power strip that packs a punch with its 6-in-1…
TESSAN TS-301-DE 2500W 6-in-1 Wall Socket Power Strip with 3 AC Outlets/3 USB Charger Adapter
Stay powered up with the BlitzWolf BW-S 15 Charger. This 6-port USB charging station is design…
Charging Station for BlitzWolf BW-S15 60W 6-port USB Charger